Zwycięstwami zakończyły swoje mecze ligowe młode koszykarki Górnika Polkowice. Drużyna U15 wygrała ze Ślęzą Wrocław natomiast zespół U13 pokonał WSTK Wschowa.
U15
1KS Ślęza Eko Basket Wrocław II – Górnik Polkowice 56 : 102 ( 18:36) (12:20) (10:16) (16:30)
Punkty dla Górnika: Węgrzyn Nadia 4 pkt, Nowak Blanka 10 pkt, Wesołek Julia 2 pkt, Włodarczyk Maja 39 pkt, Babisz Lena 6 pkt, Kubacka Maja 11 pkt, Sulikowska Alicja 7 pkt, Wysocka Oliwia 2 pkt, Kurdziel Jagoda 21 pkt, Mazur Monika 2 pkt
U13
WSTK Wschowa – Górnik Polkowice 35: 92 (10:24) (6:26) (5:21) (14:21)
Punkty dla Górnika: Chiaraluce Victoria 7 pkt, Janczak Natalia 16 pkt, Opalach Zosia 8 pkt, Kowalczyk Zuzia 7 pkt, Fijałkowska Julia 2 pkt, Strzębała Zuzia 4 pkt, Konieczka Nelly 13 pkt, Wójtowicz Hania 9 pkt, Żynda Maja 17 pkt, Żmiejewska Malwina 9 pkt