fbpx

Koszykarki na plus

Na zdjęciu młode koszykarki U15 KS Górnik Polkowice. W czerwonej bluzie jest ich trenerka Justyna Jeziorna. W tle widać okna i puste trybuny oraz fragment kosza.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Zwycięstwami zakończyły swoje mecze ligowe młode koszykarki Górnika Polkowice. Drużyna U15 wygrała ze Ślęzą Wrocław natomiast zespół U13 pokonał WSTK Wschowa.

U15

1KS Ślęza Eko Basket Wrocław II – Górnik Polkowice 56 : 102 ( 18:36) (12:20) (10:16) (16:30)

Punkty dla Górnika: Węgrzyn Nadia 4 pkt, Nowak Blanka 10 pkt, Wesołek Julia 2 pkt, Włodarczyk Maja 39 pkt, Babisz Lena 6 pkt, Kubacka Maja 11 pkt, Sulikowska Alicja 7 pkt, Wysocka Oliwia 2 pkt, Kurdziel Jagoda 21 pkt, Mazur Monika 2 pkt

U13

WSTK Wschowa – Górnik Polkowice 35: 92 (10:24) (6:26) (5:21) (14:21)

Punkty dla Górnika: Chiaraluce Victoria 7 pkt, Janczak Natalia 16 pkt, Opalach Zosia 8 pkt, Kowalczyk Zuzia 7 pkt, Fijałkowska Julia 2 pkt, Strzębała Zuzia 4 pkt, Konieczka Nelly 13 pkt, Wójtowicz Hania 9 pkt, Żynda Maja 17 pkt, Żmiejewska Malwina 9 pkt

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube