fbpx

Koszykarki CCC Polkowice coraz bliżej finału

Ze sportowych aren

Drużyna CCC Polkowice wygrała półfinałowy dwumecz z zespołem Arki Gdynia. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem 92:60, natomiast drugie 68:50.

Sobotni mecz otwarcia był wręcz fenomenalny. Koszykarki CCC prowadziły od pierwszej do ostatniej minuty meczu, nie dając żadnych szans swoim rywalkom.

Polkowiczanki miały niesamowitą skuteczność rzutową, były szybsze przy wyprowadzaniu ataku, a także nie dały pograć przeciwniczkom pod własnym koszem. Przewaga powiększała się z minuty na minutę, żeby w końcu wygrać te spotkanie 92:60.

Drugi mecz półfinałowy to właściwie kopia pierwszego spotkania, chociaż  momentami rywalki próbowały dorównać polkowiczankom. Tak było w pierwszej i w trzeciej kwarcie gdzie koszykarki Arki grały bardzo ambitnie, ale to i tak tego dnia nie wystarczyło na świetnie dysponowane zawodniczki CCC Polkowice.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem pomarańczowych 68:50. Do awansu do wielkiego finału brakuje tylko jednego zwycięstwa. Trzeci mecz zostanie rozegrany w najbliższą środę w Gdyni.