fbpx

Koniec sezonu z przytupem

Na zdjęciu grupa polkowickich karateków. Trzymają oni puchary i dyplomy. W dolnym rzędzie widać ich trenera Tomasza Bajusa. Za ich plecami są banery reklamowe.
Ze sportowych aren
fot. Tomasz Bajus

Polkowiccy karatecy zdobyli 7 medali podczas Mistrzostw Makroregionu Zachodniego w karate kyokushin.

W zawodach, które odbyły się w Jeleniej Górze wzięło udział ponad 230 zawodników z 18 klubów z całej Polski. W zawodach udział wzięli zawodnicy Polkowicki Klub Kyokushin-Kan Karate-Do w składzie: Aleksandra Babenko, Zuzia Waszkiewicz, Kaja Szewczyk, Nadia Olszewska, Lena Wąs, Roksana Tkachenko, Anastasiia Andriievska, Zosia Cłapka, Hania Mikołajczyk, Igor Całus, Matvij Savcenko oraz Oliwier Pilichowski.

4 miejsca zajęli Kaja, Anastasiia, Roksana i Lena

3 miejsca zajęli Oliwier i Matvij

2 miejsca zajęli Zosia, Nadia, Zuzia i Igor

1 miejsca zajęli Hania i Ola

Trenerem zawodników jest Tomasz Bajus.

 

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube