Polkowiccy karatecy zdobyli 7 medali podczas Mistrzostw Makroregionu Zachodniego w karate kyokushin.
W zawodach, które odbyły się w Jeleniej Górze wzięło udział ponad 230 zawodników z 18 klubów z całej Polski. W zawodach udział wzięli zawodnicy Polkowicki Klub Kyokushin-Kan Karate-Do w składzie: Aleksandra Babenko, Zuzia Waszkiewicz, Kaja Szewczyk, Nadia Olszewska, Lena Wąs, Roksana Tkachenko, Anastasiia Andriievska, Zosia Cłapka, Hania Mikołajczyk, Igor Całus, Matvij Savcenko oraz Oliwier Pilichowski.
4 miejsca zajęli Kaja, Anastasiia, Roksana i Lena
3 miejsca zajęli Oliwier i Matvij
2 miejsca zajęli Zosia, Nadia, Zuzia i Igor
1 miejsca zajęli Hania i Ola
Trenerem zawodników jest Tomasz Bajus.