fbpx

Kolejny rywal na kolanach

Kolejny rywal na kolanach
Ze sportowych aren

Piłkarze Halowi KGHM Metraco Górnik Polkowice pokonali przed własną publicznością zespół Futsal Club Pyskowice 5:2.
 
 

Spotkanie miało bardzo emocjonujący przebieg. Faworytem tego meczu byli polkowiczanie, ale niestety przez większą cześć spotkania na parkiecie tego nie było widać.

Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli goście, ale długo nie cieszyli się z prowadzenia. Dosłownie kilka minut później bramkę wyrównującą zdobył Dawid Biały i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ radykalnej zmianie. Mimo wszystko to polkowiczanie mieli więcej akcji podbramkowych. Po jednej z nich Paweł Synowiec pokonał bramkarza gości i Górnik objął prowadzenie. Niemal w tej samej minucie gościom udało się wyrównać, ale to wszystko co było ich stać w tym meczu.

Piłkarze Górnika w końcówce spotkania pokazali swoje umiejętności strzeleckie, zdobywając jeszcze trzy bramki w wykonaniu Andrzeja Korycińskiego i Dawida Witka, i ostatecznie wygrali te spotkanie 5:2.

Kolejny mecz piłkarze KGHM Metraco Górnik Polkowice rozegrają w najbliższy weekend na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie drużyna Futsal Nowiny.

red. Roman Tomczak
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube