fbpx

Kolejne zwycięstwo

Na zdjęciu w zielonych strojach młode koszykarki U 15 Górnika Polkowice. Z lewej strony w czerwonej bluzie jest ich trenerka Justyna Jeziorna. Cieszą się z wygranego meczu. Za ich plecami widać inne zawodniczki, ich trenerów, tablicę do gry w koszykówkę wraz z fragmentem sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Młode koszykarki U15 Górnik Polkowice pokonuje na wyjeździe MKS MOS Wrocław 116:48.

To już drugie zwycięstwo naszych koszykarek, które pokazują doskonałe przygotowanie do sezonu. Tym razem wynik meczu świadczy o tym, że było łatwo i przyjemnie.

Górnik Polkowice U15 – MKS MOS Wrocław 116:48 (30:13, 24:16, 37:10, 25:9)

Punkty dla drużyny z Polkowic zdobyły: Węgrzyn Nadia 0pkt, Nowak Blanka 20pkt, Rudnicka Ada 9pkt, Wesołek Julia 2pkt, Wlodarczyk Maja 20pkt, Babisz Lena 17pkt, Kubacka Maja 6pkt, Sulikowska Alicja 10pkt, Jabłko Martyna 2pkt, Wysocka Oliwia 0pkt, Kurdziel Jagoda 24pkt, Mazur Monika 6pkt.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube