fbpx

Kolarze MKS Polkowice wyróżnieni na Dolnośląskiej Gali Sportu Młodzieżowego

Kolarze MKS Polkowice wyróżnieni na Dolnośląskiej Gali Sportu Młodzieżowego
Ze sportowych aren
fot. MKS Polkowice

To był kolejny dobry rok dla podopiecznych trenerów Janusza Pytlaka i Krzysztofa Mikinika. Kolarze MKS Polkowice odebrali wyróżnienie na Dolnośląskiej Gali Sportu Młodzieżowego.

MKS Polkowice jako jedyny klub sportowy serca Zagłębia Miedziowego został nagrodzony tym prestiżowym wyróżnieniem. Do Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy zaproszono kluby sportowe z Dolnego Śląska, które w znaczącym stopniu przyczyniły się do sukcesu województwa we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży oraz osiągnęły wysokie wyniki sportowe. Kluby podczas gali otrzymały podziękowania i nagrody finansowe. Miejsce w gronie najlepszych drużyn w województwie to zasługa trenerów i zaangażowania dzieci oraz ich rodziców, a także Sponsorów. Sekcja kolarstwa MKS Polkowice działa dzięki dotacji gminy Polkowice oraz wsparciu finansowym firmy CCC. Prowadzona przez Janusza Pytlaka i Krzysztofa Mikinika szkółka uważana jest za jedną z najlepiej funkcjonujących w kraju.

red. MKS Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube