Kolarz z klasą

Na zdjęciu na drugim miejscu kolarz MKS Polkowice - Adam Drozdowski.
Ze sportowych aren

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich z medalami dla MKS Polkowice.

Adam Drozdowski wywalczył w wielkopolskim Raszkowie tytuły wicemistrza Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas i wyścigu szosowym ze startu wspólnego w kategorii chłopców z klas VI.

Wśród dziewcząt Kornelia Szylko wywalczyła w swojej kategorii wiekowej 4. miejsce w „czasówce” i 9. w wyścigu szosowym, a Natalia Gacek była 17. w jeździe indywidualnej na czas i 27. w wyścigu szosowym ze startu wspólnego.

W XXVII Ulicznym Kryterium „O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha” – Memoriał Janusza Wilczewskiego dobrze spisali się juniorzy młodsi MKS Polkowice. Szymon Bęben wywalczył 3. miejsce, a Jakub Kielin uplasował się na 5. pozycji. W młodzikach Tomasz Sienkiewicz zajął 10. miejsce.