fbpx

Kolarska liga

Na zdjęciu kolarze na rowerach biorący udział w wyścigu w ramach ligi kolarskiej. W oddali widoczne drzewa, fragment szosy oraz ciemne chmury.
Ze sportowych aren
fot. zdj. MKS Polkowice/ Kolarstwo fb.

Cenne doświadczenie młodych kolarzy MKS Polkowice.

Na torze kartingowym WallraV Race Center w Zielonej Górze rozegrano II etap Lubuskiej Szosowej Ligi Kolarskiej 2025. Udane występy zanotowali młodzi kolarze MKS Polkowice. Najlepiej z polkowickiej ekipy w kategorii młodzik spisał się Igor Mielnik, który ukończył rywalizację na 12. miejscu. Z dobrej strony pokazali się również Radosław Macyszyn, który zameldował się na 16. pozycji oraz Jakub Mickiewicz, który uplasował się na 23. miejscu. Zwyciężył Norbert Czekay (LKS POM Strzelce Krajeńskie).

red. Ryszard Flisiewicz/MKS Polkowice/ Kolarstwo
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube