fbpx

Kadetki awansowały do grupy mistrzowskiej

Na zdjęciu w zielonych strojach koszykarki Górnika Polkowice a w czerwonych strojach zawodniczki Ślęzy Wrocław. W tle widoczny jest fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W meczu ligi kadetek młode polkowiczanki pokonały u siebie rezerwy 1KS Ślęza Eko Basket Wrocław.

Koszykarki Górnika U15 na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej, wywalczyły awans do grupy mistrzowskiej.

Górnik Polkowice – 1KS Ślęza Eko Basket Wrocław II 85:66 (25:22) (21:16) (19:12) (20:16)

Grały i punktowały: Węgrzyn Nadia 2pkt, Nowak Blanka 10pkt, Rudnicka Ada 0pkt, Wesołek Julia 10pkt, Włodarczyk Maja 12pkt, Babisz Lena 4pkt, Kubacka Maja 17pkt, Sulikowska Alicja 10pkt,
Fiszer Zuzanna 0pkt, Wysocka Oliwia 0pkt, Kurdziel Jagoda 7pkt, Mazur Monika 13pkt.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube