fbpx

IX Memoriał M. Banacha

IX Memoriał M. Banacha
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Na starcie IX Memoriału trenera Mieczysława Banacha stanęło blisko 70 uczestników w wieku 6-65 lat, a wśród nich wielu obecnych i byłych podopiecznych polkowickiej sekcji tenisa stołowego z regionu dolnośląskiego i wielkopolski.

W atmosferze sportowej rywalizacji i niemalże rodzinnej atmosfery wszyscy toczyli zacięte pojedynki przy 12 stołach. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Polkowic- Łukasz Puźniecki i Prezes KS Górnik Polkowice -Waldemar Jedynak.

Wyniki klasyfikacji końcowej IX Memoriału M. Banacha w tenisie stołowym

Kategoria szkoły podstawowe:
1. Badowski Marcin – Głogów
2. Stawicki Szymon – Jerzmanowa
3. Firlej Miłosz – Wijewo
4. Skrzypczak Maciej – Wijewo
5. Pieniężny Jakub – Głogów
6. Malik Adam – Polkowice
7. Smoczyk Maciej – Głogów
8. Wolnik Marcin – Wijewo
9. Lesiński Patryk – Polkowice
10. Milnikiel Amelia – Polkowice
11. Kruk Fabian – Polkowice
12. Ratajczyk Tadeusz – Polkowice
13. Jacak Wojciech – Głogów
14. Adamowicz Maciej – Lubin
15. Kruk Amelia – Polkowice
16. Skrzypczak Robert – Wijewo
17. Matwiszyn Jakub – Polkowice
18. Markowski Jakub – Lubin
19. Kolman Alan – Głogów
20-33
Bucyk Bartłomiej – Polkowice
Śliwka Marcel – Polkowice
Śliwka Gracjan – Polkowice
Krakowiak Dawid – Grębocice
Topolski Maciej – Polkowice
Szadyko Filip – Grębocice
Łagoda Bartosz – Lubin
Sznajder Aleksander – Głogów
Dyczko Ksawery – Polkowice
Zając Szymon – Lubin
Smoliński Michał – Polkowice
Smoliński Mateusz – Polkowice
Kikut Oskar – Polkowice
Milnikiel Julia – Polkowice

Kategoria Open:
1. Kowalewski Kamil – Legnica
2. Rybikowski Przemysław – Polkowice
3.Skrzypczak Tomasz – Wijewo
4.Floryszczak Andrzej – Wijewo
5.Marud Grzegorz – Legnica
6.Matwiszyn Ewelina – Polkowice
7. Głaz Tomasz – Grębocice
8.Kurzac Mariusz – Lubin
9. Matwiszyn Natalia – Polkowice
10. Jakubowski Piotr – Wijewo
11.Kaciuba Mikołaj – Polkowice
12. Grygorcewicz Grzegorz – Lubin
13 Milnikiel Sebastian – Komorniki
14. Levin Jarosław – Lubin
15. Jałowiecki Bartosz – Polkowice
16. Ryglicki Mikołaj – Polkowice
17.Durka Roman – Wijewo
18.Szadyko Paweł – Grębocice
19. Kasprzak Kamil – Grębocice
20. Bubnowski Jakub – Lubin
21.Hendziak Tadeusz – Polkowice
22.Adamski Krzysztof – Wrocław
23. Pruszczyk Tomasz – Lubin
24. Pietrzak Krzysztof – Polkowice

25-35
Mroczko Tomasz – Polkowice
Doulakis Daniel – Polkowice
Kikut Artur – Polkowice
Kozik Oskar – Głogów
Sinicki Kacper – Polkowice
Bartków Magdalena – Polkowice
Bartków Natalia – Polkowice
Machajek Krzysztof – Polkowice
Walowska Wiktoria – Głogów
Karamucki Krzysztof – Polkowice
Malinowski Jarosław – Moskorzyn

Najlepszym uczestnikom oraz najstarszemu i najmłodszej zawodniczce zostały wręczone atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz słodycze i napoje dla wszystkich ufundowane przez sponsorów i Artura Banacha.
Organizatorem imprezy była sekcja tenisa stołowego KS Górnik Polkowice i Artur Banach, a zawody sędziowali : Sławomir Słowiński i Jerzy Osicki.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, sponsorów i osób współpracujących przy organizacji imprezy składamy: Burmistrzowi Gminy Polkowice Łukaszowi Późnieckiemu, Zakładowej Organizacji NSZZ Solidarność przy VWMP, Arkadiuszowi Lewandowskiemu i nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika , Easy Food catering dietetyczny, Krzysztofowi Prusiszowi, Mireli Hamos, Bogusławowi Godlewskiemu, Pizzerii Portofino, Helenie Szewc-City Pub, Grzegorzowi Ryłko, Zbigniewowi Lemieszowi, Markowi Skrzypczakowi- Intermarche Polkowice.

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube