fbpx

Inauguracyjna wygrana kadetek

Na zdjęciu w zielonych strojach są koszykarki U15 Górnika Polkowice. Na środku w czerwonym stroju jest ich trenerka - Justyna Jeziorna. Za ich plecami widać banery reklamowe oraz kosz do koszykówki.
Ze sportowych aren
fot. Foto: Katarzyna Lewińska/Górnik Polkowice

Koszykarki drużyny U15 pokonały SP Edukator Polanica – Zdrój 115:19.

Udanie rozpoczęły nowy sezon ligowy kadetki Górnika Polkowice.

KS Górnik Polkowice – SP Edukator Polanica – Zdrój 115:19 (31:9) (26:2) (32:4) (26:4)

Punkty zawodniczek Górnika: Węgrzyn Nadia 12pkt, Nowak Blanka 8pkt, Rudnicka Ada 6pkt, Wesołek Julia 11pkt, Włodarczyk Maja 11pkt, Babisz Lena 12pkt, Kubacka Maja 20pkt, Sulikowska Alicja 4pkt, Jabłko Martyna 2pkt, Wysocka Oliwia 5pkt, Kurdziel Jagoda 16pkt, Mazur Monika 8pkt

We wtorek 7 października podopieczne Justyny Jeziornej zagrają na wyjeździe z MKS MOS Wrocław.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube