fbpx

III Memoriał im. Angeliki Sowy

Na zdjęciu w zielonych strojach stoją przy stole tenisowym młodzi zawodnicy Górnika Polkowice. Z lewej strony stoi również ich trener Sławomir Słowiński. w tle widać hale sportową i tenisistów z innych drużyn rywalizujących w zawodach.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Blisko 100 tenisistek i tenisistów stołowych wzięło udział w turnieju o randze ogólnopolskiej, rozegranym w Brzegu Dolnym. Najlepszym zawodnikiem Górnika okazał się Karol Smoliński.

Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach: młodziczek i młodzików oraz kadetek i kadetów. W kategorii młodziczek najlepsza okazała się Aleksandra Nawrocka z klubu „Orzeł” Wysocko Wielkie, wśród młodzików wygrał Miłosz Grocholski z LKS ODRA Głoska. Rywalizację kadetek wygrała Maja Lech (MKS Czechowice-Dziedzice) a wśród kadetów najlepszy okazał Krzysztof Wnęk (AZS UE Wrocław). Najliczniejsza, bo 13. osobowa ekipa Górnika Polkowice dzielnie walczyła na stołach ze zmiennym szczęściem. Najlepszym zawodnikiem naszego klubu okazał się Karol Smoliński, który uplasował się na 10. miejscu wśród czołówki krajowej.

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube