fbpx

II runda Drużynowych Mistrzostw Polski za nami

II runda Drużynowych Mistrzostw Polski za nami
Ze sportowych aren
fot. KPC GÓRNIK POLKOWICE

14 marca w Zielonej Górze odbyła się druga runda Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. W zawodach rywalizowało pięć zespołów: KPC Górnik Polkowice, AKS Akademia Dwuboju Legnica, AKS Akademia Dwuboju II Legnica, LKS Budowlani-Kucera Nowy Tomyśl oraz UKS PC Zielona Góra.

Barwy Górnika Polkowice reprezentowali: Patryk Sawulski, Oskar Ołubek, Michał Kościuk, Oleksandra Lykhobytska, Bartosz Kocyło oraz Weronika Florian. Najlepszy wynik w drużynie uzyskał Patryk Sawulski, zdobywając 409,95 punktu Sinclaira dzięki rezultatowi 345 kg w dwuboju (155 + 190).

Łączny dorobek zespołu KPC Górnik Polkowice wyniósł 1931,08 punktu.

– Wszystko wskazuje na to, że po oficjalnej weryfikacji wyników przez PZPC nasza drużyna utrzyma prowadzenie w tabeli I ligi. Gratulacje dla całej drużyny za walkę na pomoście i reprezentowanie barw Górnika! – klub napisał na swoim profilu FB.
red. DRM
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube