fbpx

II Dolnośląskie Grand Prix Młodzików

Na zdjęciu stoją przy stole do gry w tenisa stołowego zawodnicy Górnika Polkowice wraz z trenerami. Trzymają oni w rękach czerwone rakietki. Za ich plecami widać innych graczy.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Młodzi tenisiści stołowi Górnika Polkowice udanie zaprezentowali się Grand Prix Dolnego Śląska. Dla wielu z nich był to debiut w zawodach tej rangi.

Najmłodsi tenisiści stołowi Górnika Polkowice wzięli udział w Grand Prix Dolnego Śląska Młodzików , który po kilkuletniej przerwie został zorganizowany przez sekcję tenisa stołowego Górnik Polkowice w SP nr 1 przy współpracy z DOZTS Wrocław. W zawodach znakomicie spisał się Kacper Zbierski (Górnik Polkowice), który ostatecznie zajął 7.miejsce , poprawiając swój ranking o 5 pozycji. Miejsca pozostałych zawodników Górnika przedstawiają się następująco: Wojtek Hajek 21.m, Hubert Kościelny 22.m , Norbert Serzysko 25 i Bartłomiej Karczewski 29.m. Ogółem w imprezie startowało 98 zawodników w kilkunastu klubów Dolnego Śląska. Najlepsze ósemki młodzików i młodziczek otrzymały nagrody w postaci biletów wstępu do polkowickiego Aquaparku, dyplomy i statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez DOZTS Wrocław.

red. Sławomir Słowiński/ Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube