1

Hattrick „Pisara”

Pojedynek ze Ślęzą rozegrany został na sztucznej płycie Górnika. Spotkanie rozpoczęło się udanie dla podopiecznych trenera Tomasza Grzegorczyka. Już w 9. min. wynik meczu otworzył Dominik Pisarek i było 1:0 dla miejscowych. Niestety goście w 36 min. doprowadzili do remisu a chwilę później zdobyli kolejnego gola. Do przerwy było 1:2. Po zmieni stron Polkowiczanie dążyli do wyrównania. W 75. min. ponownie do bramki Ślęzy trafił Pisarek i był remis. Końcówka należała do Zielono-Czarnych, którzy po golach Oskara Leopolda i ponownie Pisarka wygrali całe spotkanie 4:2.

Górnik Polkowice – Ślęza Wrocław 4:2 (1:2)
Bramki dla Górnika: Dominik Pisarek 9, 79, 84, Oskar Leopold 83

Górnik Polkowice, I połowa: Niezgoda  – Makuch, Czarny, Poczwardowski, Ratajczak, Karmelita, Baranowski, Bilokin, Gościniarek, Piech, Pisarek

W II połowie grali również: Wojtas, Magdziak, Fryzowicz, Łysakowski, Wacławczyk, O. Leopold