fbpx

Grand Prix Dolnego Śląska Juniorów

Na zdjęciu widać zawodników sekcji tenisa stołowego Górnika Polkowice stojących przy stole do gry w tenisa stołowego, trzymających rakiety w rękach. Za ich plecami są inni gracze oraz trybuny hali w Brzegu.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Wakacyjna forma polkowickich tenisistów stołowych w Grand Prix Dolnego Śląska.

Po wakacyjnej przerwie i okresie przygotowawczym młodzi tenisiści stołowi Górnika Polkowice rozpoczęli nowy sezon startując w Grand Prix Dolnego Śląska Juniorów, który został rozegrany w Brzegu Dolnym. – Dla wielu naszych zawodników był to pierwszy start w kategorii wyższej, w której zmierzyli się ze starszymi wiekiem i doświadczeniem zawodnikami z Dolnego Śląska prezentując bardzo dobry poziom sportowy, a zwłaszcza dużą motywację i zaangażowanie w grach z trudnymi przeciwnikami – mówi Sławomir Słowiński, trener sekcji tenisa stołowego KS Górnik Polkowice.

Lokaty zawodników Górnika: Szymon Florek – 19 miejsce, Karol Smoliński, Adam Miłuch – 33 miejsce, Sebastian Janik – 40 miejsce, Borys Rotko – 41 miejsce i Nikodem Chrapko, Kacper Zbierski, Alan Winkler miejsca 45-48.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube