fbpx

Grały w kratkę

Grały w kratkę
Ze sportowych aren
fot. MKS Polkowice

W dolnośląsko-lubuskiej lidze koszykówki młodziczek i kadetek grały zespoły MKS Polkowice.

W hicie kolejki młodziczki starsze MKS I Polkowice rozegrały swój mecz na wyjeździe z drużyną MKS MOS Daichmann Wrocław. W miłej i przyjemnej atmosferze na trudnym terenie rywali, polkowiczanki udowodniły, że są zdecydowanie lepszym zespołem wygrywając ostatecznie 28:83.

Punkty dla MKS I Polkowice: Bogus 16, Pozio 15, Sobczyk 14, Stępień 13, Bajus 8, Piotrowicz 5, Tylkowska 4, Klich 4, Świeżowska 4, Duszyńska, Łagowska, Bajek.

Trener: Sebastian Rudnicki

W meczu ligowym młodziczek młodszych polkowiczanki niestety musiały uznać wyższość swoich przeciwników. Drużyna MKS II Polkowice przegrała z zespołem KSW Spartakus Jelenia Góra 52:75.

Punkty dla MKS II Polkowice: Pilchowska 18, Romaszko 14, Zgała 8, Szewczyk 4, Kovacik 2, Owczarek 2, Jarosz 2, Klepuszewska 2, Wdowiak, Bobowska, Rojek, Żynkowska.

Trener: Kornelia Bajus

Oprócz młodziczek swój mecz ligowy rozegrały również kadetki MKS Polkowice, które podejmowały zespół ENEA AZS AJP I Gorzów Wielkopolski. Polkowiczanki nie dały żadnych szans swoim rywalkom wygrywając, i to wysoko, 100: 66.

Punkty dla MKS Polkowice: Jeziorna 33, Stępień 28, Latos 25, Koptyńska 6, Zaraza 6, Guścin 2, Górska, Kokoszka, Ozga.

Trener: Michał Grzesik

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube