Młode piłkarki ręczne SPR Polkowice rozgrywały mecze Dolnośląskiej Ligi Młodziczek U13.
Wyjazd do Świdnicy zaowocował udziałem młodych polkowiczanek w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodziczek U13. Pierwszy mecz z drużyną MKS Victoria Świebodzice, to w miarę wyrównana walka zakończona minimalną porażką 14:10. Drugi pojedynek z zespołem SPR Victoria Oborniki Śląskie był niestety mniej udany. Polkowiczanki uległy rywalkom 30:4. Młode zawodniczki SPR Polkowice będą szukać rewanżu w kolejnych meczach ligowych.