fbpx

Grały ligę

Na zdjęciu w niebieskich młode piłkarki ręczne SPR Polkowice podczas przerwy w meczy. Za ich plecami widać plakat i fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. SPP Polkowice fb.

Młode piłkarki ręczne SPR Polkowice rozgrywały mecze Dolnośląskiej Ligi Młodziczek U13.

Wyjazd do Świdnicy zaowocował udziałem młodych polkowiczanek w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodziczek U13. Pierwszy mecz z drużyną MKS Victoria Świebodzice, to w miarę wyrównana walka zakończona minimalną porażką 14:10. Drugi pojedynek z zespołem SPR Victoria Oborniki Śląskie był niestety mniej udany. Polkowiczanki uległy rywalkom 30:4. Młode zawodniczki SPR Polkowice będą szukać rewanżu w kolejnych meczach ligowych.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube