fbpx

Grała polkowicka koszykówka

Na zdjęciu koszykarki Górnika Polkowice wśród nich w czerwonej bluzie ich trener podczas odprawy meczowej. Za nimi widać zawodniczki drużyny przeciwnej a także fragment parkietu sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Wiele się działo na parkiecie polkowickiej SP3. Drużyna U15 grały w grupie mistrzowskiej, natomiast U12 zagrały ligę turniejową. Młodziczki Górnika grały wyjazdowy mecz w Gorzowie Wlkp.

U15 Liga Kadetek – grupa mistrzowska
Górnik Polkowice – Citronex UKS Basket Zgorzelec 82:52 (21:11) (22:8) (21:23) (18:10)

U13 Liga Młodziczek
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski – Górnik Polkowice 47:98 [14:25] [4:22] [8:27] [21:24]

U12 Liga Turniejowa
Górnik Polkowice – UKS Dwójka Ziębice 40:47 (8:9) (6:15) (16:12) (10:11)

Górnik Polkowice – Citronex UKS Basket Zgorzelec 99:59 (36:4) (23:14) (30:27) (10:14)

red. Ryszard Flisiewicz/Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube