fbpx

Grad medali

Na pierwszym planie widać zawodników rywalizujących na bieżni. W tle widoczni inni zawodnicy oraz ich trenerzy . W oddali są banery reklamowe oraz budynki mieszkalne.
Ze sportowych aren
fot. Dorota Wojciech - Pierzchała

Zawodnicy LKS Polkowice udanie zaprezentowali się na zawodach w Karpaczu i w Zgorzelcu.

W sumie zdobyli 6 medali. W Karpaczu w kategorii U16 srebrny medal zdobył Szymon Armuła w rzucie dyskiem, brązowy Emilia Sokalska w rzucie dyskiem, brązowy Cyprian Fidut w pchnięciu kulą. Klaudia Żelem w biegu na 100m zajęła czwarte miejsce, a Julia Babula siódme. Obie zawodniczki uzyskały rekordy życiowe. Startująca w kategorii U14 Nikola Latos była bezkonkurencyjna w biegu na 100m. W Zgorzelcu w kategorii U20 złoty medal zdobyła Julia Drzyzga w pchnięciu kulą, a srebrne krążki Justyna Liberska w rzucie dyskiem i Kamil Sikora w skoku w dal. Bardzo dobrze zaprezentowała się Kaja Żak, która w kategorii U23 zajęła pierwsze miejsce.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube