Polkowiccy lekkoatleci wywalczyli osiem medali podczas Mistrzostw Polski Masters.
W zawodach wzięła udział rekordowa liczba 606 uczestników, którzy rywalizowali w dwunastu kategoriach wiekowych. Polkowicki klub reprezentowało czerech zawodników. Barbara Gadzińska wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w K45 w rzucie oszczepem i dyskiem. Renata Szykulska w kategorii K50 stanęła na podium trzykrotnie zajmując 1. miejsce w biegu na 300 m przez płotki i trójskoku oraz 2. miejsce w skoku w dal. W pchnięciu kulą była czwarta. Marzena Adamczyk wywalczyła brązowy medal w konkurencji rzut dyskiem w kategorii K 50, natomiast w kategorii M60 Zbigniew Tłuszcz zdobył dwa brązowe medale w rzucie oszczepem i dyskiem. Zawody rozegrano w Gorzowie Wielkopolskim.