fbpx

Grad medali

Na zdjęciu z lewej strony w czarnym stroju i okularami na oczach Renata Szykulska, obok niej stoi Barbara Gadzińska. Zawodniczki trzymają baner Gminy Polkowice. Za ich plecami widać banery reklamowe oraz fragment domu i drzew.
Ze sportowych aren
fot. Barbara Gadzińska

Polkowiccy lekkoatleci wywalczyli osiem medali podczas Mistrzostw Polski Masters.

 

W zawodach wzięła udział rekordowa liczba 606 uczestników, którzy rywalizowali w dwunastu kategoriach wiekowych. Polkowicki klub reprezentowało czerech zawodników. Barbara Gadzińska wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w K45 w rzucie oszczepem i dyskiem. Renata Szykulska w kategorii K50 stanęła na podium trzykrotnie zajmując 1. miejsce w biegu na 300 m przez płotki i trójskoku oraz 2. miejsce w skoku w dal. W pchnięciu kulą była czwarta. Marzena Adamczyk wywalczyła brązowy medal w konkurencji rzut dyskiem w kategorii K 50, natomiast w kategorii M60 Zbigniew Tłuszcz zdobył dwa brązowe medale w rzucie oszczepem i dyskiem. Zawody rozegrano w Gorzowie Wielkopolskim.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube