Górniczy helikopter na Kopalnianej

Górniczy helikopter na Kopalnianej
Ze sportowych aren
fot. Roman Tomczak

Dziś na płycie głównej stadionu Górnika Polkowice odbyła się konferencja prasowa przed nowym sezonem. Piłkarze na spotkanie przylecieli małym śmigłowcem typu Robinson.

Konferencję prasową z mediami otworzył Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki. Dziennikarze spotkali się również z prezesem klubu Waldemarem Jedynakiem oraz nowym szkoleniowcem – Januszem Niedźwiedziem.

Burmistrz Polkowic pogratulował nowemu szkoleniowcowi powołania na to stanowisko. Przyznał także, że trener Janusz Niedźwiedź stanął przed niełatwym zadaniem, bo kibice w Polkowicach mają swoje oczekiwania.

– Choć kibice Górnika są wymagający, to wiem, że drużyna jest wspaniała a zaplecze klubowe bardzo dobre. Oczekiwania wobec trenera mamy chyba wszyscy takie same. Trzeba, jak mawiał Kazimierz Górski, strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik – radził z uśmiechem burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki.

Kulminacyjnym punktem konferencji było lądowanie na płycie boiska Helikoptera Robinson R44 z piłkarzami Górnika. Piotr Azikiewicz, Mateusz Magdziak i Jakub Kopaniecki zaprezentowali się  w nowych strojach partnera technicznego firmy Jako. Z przodu koszulki widnieje logo Gminy Polkowice oraz logo sponsora – AS-BUD PLUS Market Mrówka Polkowice, natomiast z tyłu  nazwisko piłkarza, numer oraz hasztag #SERCEMzGórnikiem.

Od dziś nowym parterem Górnika jest Wecter Helicopters, który dostarczył naszych piłkarzy na konferencję z mediami. Teraz kibice zielono-czarnych będą mogli wygrywać w konkursach voucher na lot śmigłowcem i oglądanie meczów Górnika z pokładu maszyny Robinson R44 Raven II.

red. Górnik Polkowice

Galeria Zdjęć

Tłumacz