fbpx

Górnicy wygrali turniej olimpijski

Na zdjęciu młodzi tenisiści stołowi Górnika Polkowice, którzy wygrali tirniej. Wszyscy mają na szyjach medale. Wśród nich są szkoleniowce, a na środku w okularach jest wiceburmistrz Polkowic Sebastian Sypko. za ich plecami widać fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Tenisiści stołowi Górnika reprezentujący gminę Polkowice zajęli pierwsze miejsce podczas Turnieju Dolnośląskiej Olimpiady Sportowej.

Klasyfikacja Młodzież 10-15 lat Chłopcy:

1.Zbierski Kacper –Polkowice
2.Janik Sebastian -Polkowice
3.Kościelny Hubert – Polkowice
4.Urban Hubert – Lubin
5.Kurowski Mateusz – Lubin
6. Brzostowski Marcel –
Rudna

Dziewczęta:

1.Levin Anastazja – Ścinawa
2.Pakuła Nela – Rudna
3.Kudyba Zuzanna – Chocianów
4 Mikołajczyk Gabrysia – Lubin
5.Wieszewska Oliwia – Polkowice

Klas gmin: 1.Polkowice – 25 pkt 2. Lubin 15 pkt 3.Rudna 12pkt 4. Chocianów 9 pkt 5. Ścinawa 8 pkt

Klasyfikacja Dorośli mężczyźni: 1.Koziara Marek –Lubin 2. Rogalski Marek – Lubin 3.Mularczyk Arkadiusz – Lubin 4.Florek Szymon – Polkowice 5.Winkler Alan- Lubin 6.Zbierski Kacper- Polkowice 7.Kowalski Adam – Polkowice 8.Milnikiel Sebastian –
Polkowice

Kobiety: 1.Idczak Monika- Lubin 2.Milnikiel Amelia – Polkowice 3.Pędzisz Aleksandra -Miłkowice
Klasyfikacja gmin: 1. Lubin 29 pkt 2. Polkowice – 19 pkt 3.Miłkowice – 10 pkt 4. Chocianów 2 pkt

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube