fbpx

Futsalowcy Górnika podzielili się punktami

W górnej części planszy widać napis KONIEC MECZU. Na środku są loga obu drużyn oraz ilość zdobytych goli. W lewym dolnym rogu jest logo gminy Polkowice w prawym logo organizatora rozgrywek.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

W meczu wyjazdowym I Ligi Futsalu, Górnik Polkowice zremisował na wyjeździe z Sośnicą Gliwice 3:3

Sośnica Gliwice – Górnik Polkowice 3:3
Bramki dla Górnika: Marcel Wolan 2, Dawid Biały

Po 14 kolejkach Zielono-Czarni zajmują 2. miejsce w tabeli.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube