Weronika Florian KPC Górnik Polkowice wygrała Turniej Niepodległości.
W Piekarach Śląskich odbył się Finał Pucharu Polski Masters – Turniej Niepodległości w podnoszeniu ciężarów. Znakomicie spisała się zawodniczka KPC Górnik Polkowice, która wywalczyła 1.miejsce w kategorii wiekowej W35. Weronika zaliczyła wszystkie podejścia. W rwaniu 64kg, a w podrzucie 76 kg. W dwuboju uzyskała 140 kg.