fbpx

Efektowne zakończenie sezonu halowego

Na zdjęciu polkowiccy lekkoatleci, którzy na szyjach maja medale a w ręku trzymają dyplomy. W głębi widoczny fragment auta, drzewa, wzgórze i panorama miasta.
Ze sportowych aren
fot. Dorota Wojciech - Pierzchała

Lekkoatleci LKS Polkowice zdobyli trzy medale podczas mityngu lekkoatletycznego w czeskim Jabloncu.

W kategorii U14 i U16 znakomicie zaprezentowały się podopieczne trenerki Doroty Wojciech-Pierzchały w biegu na 60m. W finale w kategorii U14 zwycięstwo odniosła Nikola Latos, a w kategorii U16 drugie miejsce zajęła Julia Babula. Bardzo dobrze zaprezentował się również zawodnik trenera Roberta Pierzchały. Franciszek Jureczko w pchnięciu kulą zajął drugie miejsce. Teraz przed zawodnikami wymagający sezon letni.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube