Lekkoatleci LKS Polkowice zdobyli trzy medale podczas mityngu lekkoatletycznego w czeskim Jabloncu.
W kategorii U14 i U16 znakomicie zaprezentowały się podopieczne trenerki Doroty Wojciech-Pierzchały w biegu na 60m. W finale w kategorii U14 zwycięstwo odniosła Nikola Latos, a w kategorii U16 drugie miejsce zajęła Julia Babula. Bardzo dobrze zaprezentował się również zawodnik trenera Roberta Pierzchały. Franciszek Jureczko w pchnięciu kulą zajął drugie miejsce. Teraz przed zawodnikami wymagający sezon letni.