fbpx

Drużyna U13 awansowała do grupy 1-6

Na zdjęciu w zielonych strojach koszykarki U13 Górnika Polkowice razem z nimi w czerwonej bluzie jest ich trener Grzegorz Kielin. Na dalszym planie widać fragment sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Młodziczki Górnika Polkowice zakończyły rundę zasadniczą na wysokim 2 miejscu. W nowym roku podopieczne trenera Grzegorza Kielina rywalizować będą w grupie 1-6.

W 8 meczach rundy zasadniczej młode Polkowiczanki zdobyły 14 punktów zajmując 2. miejsce za UKS Basket Zgorzelec. Koszykarki Górnika odniosły 6 zwycięstw i zanotowały 2 porażki z liderem. Ich bilans to 722 – 338, co daje +384 pkt.

Najskuteczniejsze w drużynie:

Nr 17 Nelly Konieczka 116 pkt śr. 14.50
Nr 4 Natalia Janczak 88
Nr 11 Zuzanna Kowalczyk 77
Maja Żynda 70

Koszykarki Górnika Polkowice z drużyny U12 zakończyły ten rok na 5 miejscu. Podopieczne trenera Zdzisława Waneckiego w 6 meczach zdobyły 9 punktów. Zanotowały 3 wygrane oraz 3 porażki.

red. Ryszard Flisiewicz/Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube