fbpx

Druga wygrana młodzików

Druga wygrana młodzików
Ze sportowych aren

Kolejną wygraną w rundzie wiosennej odnieśli młodzicy Górnika Polkowice. Podopieczni trenera Wojciecha Juraka pokonali u siebie Łużyce Lubań 4:2.

– Drugi z rzędu dobry występ zespołu i kolejne zwycięstwo w niezłym stylu. Na pewno nie ustrzegliśmy się wielu błędów, ale mimo to nasza przewaga była wyraźna i mogliśmy mecz wygrać jeszcze wyżej. Duże gratulacje dla całej drużyny, bo naprawdę przyjemnie się ogląda grę młodzików Górnika tej wiosny – powiedział po meczu trener Wojciech Jurak.

 

II Wojewódzka Liga Młodzików – trener Wojciech Jurak
Górnik Polkowice-Łużyce Lubań 4:2 (2:1)


Bramki dla Górnika: Michał Mowczan 2, Bartłomiej Tomaszewski 2.

 

Skład Górnika: Alan Pęciak, Mateusz Szarek, Bartosz Kuriata, Oliwier Kleinowski, Mateusz Kasprzyszak, Gracjan Śliwka, Bartłomiej Tomaszewski, Marek Pawliszyn, Michał Mowczan, Dawid Gawron, Jakub Iżykiewicz, Ignacy Kończak, Igor Niewieściuk, Dawid Szumski.

red. Roman Tomczak
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube