Najmłodsi zawodnicy sekcji tenisa stołowego Górnika Polkowice uczestniczyli w III Dolnośląskim Grand Prix Młodzików.
Ogółem w imprezie wystartowało 85 zawodników i zawodniczek z kilkunastu klubów Dolnego Śląska. W zawodach wystąpiło troje naszych reprezentantów. Najlepiej spisał się Kacper Zbierski który zajął 11. miejsce. 13 był Norbert Serzysko a 21 Hubert Kościelny.