fbpx

Dolnośląskie Grand Prix Młodzików

Na zdjęciu widoczni są uczestnicy zawodów, stoły do gry w tenisa stołowego, organizatorzy turnieju oraz banery reklamowe i fragment sali sportowej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Najmłodsi zawodnicy sekcji tenisa stołowego Górnika Polkowice uczestniczyli w III Dolnośląskim Grand Prix Młodzików.

Ogółem w imprezie wystartowało 85 zawodników i zawodniczek z kilkunastu klubów Dolnego Śląska. W zawodach wystąpiło troje naszych reprezentantów. Najlepiej spisał się Kacper Zbierski który zajął 11. miejsce. 13 był Norbert Serzysko a 21 Hubert Kościelny.

red. Górnik Polkowice/Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube