Udany sprawdzian tenisistów stołowych Górnika Polkowice.
W turnieju wystąpiło 6 zawodników Górnika Polkowice, a najlepiej spisał się Mikołaj Kaciuba, który zajął 6.miejsce. – Mikołaj powrócił po długiej przerwie do rywalizacji indywidualnej, w dobrej formie ogrywając turniejową 8 i 9. W pojedynku ćwierćfinałowym uległ po wyrównanej walce nr 1 Krzysztofowi Wnękowi z KU AZS Wrocław – mówi trener Sławomir Słowiński, trener sekcji tenisa stołowego Górnika Polkowice.
Pozostali zawodnicy Górnika również zaprezentowali się z dobrej strony poprawiając wyniki względem poprzednich DGP. Najlepiej zagrał utalentowany kadet Karol Smoliński, który zajął 15.miejsce. Alan Winkler i Szymon Florek zostali sklasyfikowani na miejscach 25-26, Adam Miłuch na 27 i najmłodszy młodzik Kacper Zbierski na 29.miejscu. Polkowiccy tenisiści odnieśli kilka wartościowych zwycięstw. W turnieju wystartowało 58 zawodników.