fbpx

Dolnośląskie Grand Prix Juniorów

Na zdjęciu tenisiści stołowi Górnika Polkowice. Maja oni czarne stroje z logo i napisem Gmina Polkowice. Trzymają oni w rękach rakietki. Przed nimi widać stół z siatką do gry w tenisa stołowego. Za ich plecami są kibice, inni zawodnicy oraz banery reklamowe i fragment hali sportowej.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Udany sprawdzian tenisistów stołowych Górnika Polkowice.

W turnieju wystąpiło 6 zawodników Górnika Polkowice, a najlepiej spisał się Mikołaj Kaciuba, który zajął 6.miejsce. – Mikołaj powrócił po długiej przerwie do rywalizacji indywidualnej, w dobrej formie ogrywając turniejową 8 i 9. W pojedynku ćwierćfinałowym uległ po wyrównanej walce nr 1 Krzysztofowi Wnękowi z KU AZS Wrocław – mówi trener Sławomir Słowiński, trener sekcji tenisa stołowego Górnika Polkowice.
Pozostali zawodnicy Górnika również zaprezentowali się z dobrej strony poprawiając wyniki względem poprzednich DGP. Najlepiej zagrał utalentowany kadet Karol Smoliński, który zajął 15.miejsce. Alan Winkler i Szymon Florek zostali sklasyfikowani na miejscach 25-26, Adam Miłuch na 27 i najmłodszy młodzik Kacper Zbierski na 29.miejscu. Polkowiccy tenisiści odnieśli kilka wartościowych zwycięstw. W turnieju wystartowało 58 zawodników.
red. Ryszard Flisiewicz/Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube