fbpx

Ciężki medal

Na zdjęciu widzimy tróję panów. Z lewej strony Arkadiusz Michalski - trener KPC Górnik Polkowice, w środku Antoni Głogowski, który trzyma w rękach srebrny medal i dyplom, z prawej strony jest Krzysztof Michalski - wiceprezes KPC Górnik Polkowice. Za ich plecami widać baner reklamowy.
Ze sportowych aren
fot. fb. KPC Górnik Polkowice

Antoni Głogowski (KPC Górnik Polkowice) zdobył srebrny medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Podnoszeniu Ciężarów.

 

Antoni Głogowski wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej do 81 kg. Uzyskał 114 kg w rwaniu oraz 138 kg w podrzucie, co dało łączny wynik 252 kg w dwuboju. Rywalizacja w tej kategorii była niezwykle zacięta, a walka o miejsca na podium toczyła się do ostatnich podejść. Wyniki jakie Antoni uzyskał są jego rekordami życiowymi.

 

red. Ryszard Flisiewicz/KPC Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube