Antoni Głogowski (KPC Górnik Polkowice) zdobył srebrny medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Podnoszeniu Ciężarów.
Antoni Głogowski wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej do 81 kg. Uzyskał 114 kg w rwaniu oraz 138 kg w podrzucie, co dało łączny wynik 252 kg w dwuboju. Rywalizacja w tej kategorii była niezwykle zacięta, a walka o miejsca na podium toczyła się do ostatnich podejść. Wyniki jakie Antoni uzyskał są jego rekordami życiowymi.