Jerzy Osicki ponownie na podium.
Jerzy Osicki jest najstarszym tenisistą stołowym w Polkowicach i ciągle udowadnia, że wiek nie jest barierą w osiąganiu sukcesów. Tym razem Pan Jerzy zajął 3. miejsce w kategorii wiekowej 75-79 lat podczas 6. Grand Prix Polski Masters w tenisie stołowym, które odbyły się w Zielonej Górze. Gratulujemy sukcesu i prosimy o więcej.