fbpx

Ciągle w formie

Na pierwszym planie Jerzy Osicki w zielono-czarnym stroju, trzymający czerwoną rakietę w ręku. Stoi on przy stole do gry w tenisa stołowego i rozgrywa mecz. W tle widać zamazane inne postacie zawodników i banery reklamowe.
Ze sportowych aren
fot. fb. Górnik Polkowice

Jerzy Osicki ponownie na podium.

Jerzy Osicki jest najstarszym tenisistą stołowym w Polkowicach i ciągle udowadnia, że wiek nie jest barierą w osiąganiu sukcesów. Tym razem Pan Jerzy zajął 3. miejsce w kategorii wiekowej 75-79 lat podczas 6. Grand Prix Polski Masters w tenisie stołowym, które odbyły się w Zielonej Górze. Gratulujemy sukcesu i prosimy o więcej.

red. Ryszard Flisiewicz
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube