fbpx

Medale dla tenisistów stołowych

Na podium stoją najlepsze drużyny juniorów Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie stołowym. Na najniższym stopniu podium stoją zawodnicy Górnika Polkowice. Wszyscy zawodnicy maja na szyjach medale i trzymają w rękach puchary i dyplomy. Z prawej strony stoi sędzia zawodów. Za ich plecami widać fragment baneru reklamowego i sali gimnastycznej.
Ze sportowych aren
fot. fb. Górnik Polkowice

Tenisiści stołowi Górnika Polkowice zdobyli medale Mistrzostw Dolnego Śląska.

Drużyna juniorów Górnika Polkowice w składzie: Mikołaj Kaciuba, Szymon Florek, Alan Winkler, Adam Miłuch wywalczyli brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska w tenisie stołowym. Bardzo blisko medalu byli kadeci Górnika Polkowice, Karol Smoliński i Sebastian Janik. Ostatecznie po dwóch bardzo wyrównanych meczach z KU AZS Wrocław i KU AZS 2 Wrocław, ale niestety zakończonych porażkami 1:3 zajęli ostatecznie 4.miejsce. Młodzicy Górnika, Kacper Zbierski, Norbert Serzysko i Hubert Kościelny po porażce z drużyną KU AZS Wrocław zajęli 5.miejsce. Ponadto Karol Smoliński został srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii kadet, a Mikołaj Kaciuba ze srebrnym medalem w kategorii junior oraz kwalifikacją na Mistrzostwa Polski.

red. Ryszard Flisiewicz/Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube