Tenisiści stołowi Górnika Polkowice zdobyli medale Mistrzostw Dolnego Śląska.
Drużyna juniorów Górnika Polkowice w składzie: Mikołaj Kaciuba, Szymon Florek, Alan Winkler, Adam Miłuch wywalczyli brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska w tenisie stołowym. Bardzo blisko medalu byli kadeci Górnika Polkowice, Karol Smoliński i Sebastian Janik. Ostatecznie po dwóch bardzo wyrównanych meczach z KU AZS Wrocław i KU AZS 2 Wrocław, ale niestety zakończonych porażkami 1:3 zajęli ostatecznie 4.miejsce. Młodzicy Górnika, Kacper Zbierski, Norbert Serzysko i Hubert Kościelny po porażce z drużyną KU AZS Wrocław zajęli 5.miejsce. Ponadto Karol Smoliński został srebrnym i brązowym medalistą Mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii kadet, a Mikołaj Kaciuba ze srebrnym medalem w kategorii junior oraz kwalifikacją na Mistrzostwa Polski.