fbpx

Blisko sensacji w Polkowicach

Na planszy widoczny koncowy wynik meczu 4:4 Górnik Polkowice - Futsal Nowiny. Nad winikiem jest napis Koniec meczu, natomiast pod wynikiem widać logo Futsal 1 Ligi. Napisy są w kolorze zielonym a wynik w kolorze czarnym.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 1 Ligi Futsalu pomiędzy Górnikiem Polkowice a GKS-em Nowiny. Zielono-Czarni zremisowali z ostatnim zespołem tabeli 4:4.

Pojedynek rozpoczął się fatalnie dla miejscowych, którzy już na samym początku stracili gola. Gra naszego zespołu była chaotyczna, co skrzętnie wykorzystali rywale. Po kwadransie na tablicy wyników było 2:0. Goście prowadząc, grali z kontry, co przyniosło im kolejne bramki. I połowa zakończyła się wygraną Futsal Nowiny 4:0. Ostra reprymenda trenera Grzegorza Nowaka w przerwie meczu dała oczekiwany efekt. Na drugą połowę wyszedł zupełnie inny zespół Górnika. Polkowiczanie grali wysokim pressingiem, szybko odrabiając straty bramkowe. Na listę kolejno wpisali się: Radosław Karpiński, Kamil Olszewski, Adam Tomaszewski i Dawid Biały. W dramatycznej końcówce remis Zielono-Czarnym uratował bramkarz Kamil Izbiański, popisując się pięknymi paradami.

Górnik Polkowice – Futsal Nowiny 4:4 (0:4)

red. Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube