W Tłusty Czwartek na stadionie lekkoatletycznym odbędzie się II edycja Biegu po Pączka.
To idealna okazja, żeby połączyć ruch, dobrą zabawę i słodką motywację. Każdy z uczestników biegu będzie miał do przebiegnięcia dystans 4 km. Przygotowano kategorię wiekowe.
– open kobiet i mężczyzn
– klasy I–III
– klasy IV-VI
– klasy VII-VIII
Bieg odbędzie się 12 lutego 2026r. Już w tej chwili zapisało się do biegu ponad 80 osób. Limit to 120 zawodników, a więc są jeszcze wolne miejsca. Zapisy online: https://euforiabiegacza-sport.pl/zapisy.html lub w dniu zawodów. Każdy uczestnik na mecie otrzyma świeżo wypieczonego, swojskiego pączka oraz wyjątkowy medal ręcznie wykonany przez uczestników Stowarzyszenia Charytatywnego „Żyć Godnie” w Polkowicach. W tym biegu najważniejsza jest radość, sportowa atmosfera i satysfakcja po biegu. Organizatorem wydarzenia jest Polkowickie Przedsiębiorstwo Komunalne. Przeżyjmy Tłusty Czwartek na sportowo.