fbpx

Bez punktów z Rudy Śląskiej

Na planszy w górnej części napis KONIEC MECZU. Pod napisem loga drużyn i ilość zdobytych bramek.
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Piłkarze futsalu Górnika Polkowice ulegli na wyjeździe drużynie Gwiazdy Ruda Śląska 3:4.

Od przegranej rozpoczęli II rundę I Ligi Futsalu zawodnicy Górnika.

Gwiazda Ruda Śląska – Górnik Polkowice 4:3 (2:2)
Bramki dla Górnika: Jan Rojek, Dawid Biały, Paweł Wyżga

Pomimo porażki Zielono-Czarni nadal zajmują pozycję lidera.

red. Ryszard Flisiewicz/Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube