Piłkarze futsalu Górnika Polkowice ulegli na wyjeździe drużynie Gwiazdy Ruda Śląska 3:4.
Od przegranej rozpoczęli II rundę I Ligi Futsalu zawodnicy Górnika.
Gwiazda Ruda Śląska – Górnik Polkowice 4:3 (2:2)
Bramki dla Górnika: Jan Rojek, Dawid Biały, Paweł Wyżga
Pomimo porażki Zielono-Czarni nadal zajmują pozycję lidera.