fbpx

Baszak wzmocni Górnika

Baszak wzmocni Górnika
Ze sportowych aren
fot. Górnik Polkowice

Mateusz Baszak został nowym graczem Górnika Polkowice. Napastnik APIS-u Jędrzychowice został wypożyczony do końca rundy wiosennej z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

21 letni napastnik swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w drużynie juniorów UKS ZSOiZ Gryfów Śląski. Od sezonu 2014/15 grał już seniorach Gryfa skąd trafił do Olimpii Kowary. W sezonie 2018/209 trafił do IV ligowego APIS-u Jędrzychowice. Teraz ma strzelać gole dla Górnika Polkowice.

Dorobek bramkowy Baszaka jest imponujący. W swojej karierze seniorskiej strzelił aż 99 goli. 35 bramek dla Olimpii Kowary oraz 49 dla APIS-u. Zaliczył również 9 hattricków.

Mateuszowi życzymy udanej rundy i strzelenia jak najwięcej goli dla zielono-czarnych.

 

red. Jan Wierzbicki - Górnik Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube