fbpx

Ana-Maria Filip wraca do Francji

Ana-Maria Filip wraca do Francji
Ze sportowych aren
fot. MKS Polkowice

Francuska podkoszowa nie będzie już reprezentowała drużyny mistrzyń Polski.

Kontrakt został rozwiązany z inicjatywy zawodniczki, która występy w kadrze 3×3 przedłożyła ponad grę w klubie.

Filip otrzymała powołanie na turniej eliminacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w koszykówce 3×3, który koliduje z decydującymi meczami rundy zasadniczej oraz fazy play-off Energa Basket Ligi Kobiet.

Ostatecznie kontrakt z Francuzką został rozwiązany za porozumieniem stron, a klub otrzymał stosowne odszkodowanie.

Czasu na znalezienie zastępstwa nie ma zbyt wiele. Okienko transferowe w polskiej ekstraklasie zamyka się 14 lutego.

red. MKS Polkowice
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube