fbpx

Zmiany w prawie pracy – szkolenie

Zmiany w prawie pracy – szkolenie
Wiadomości z gminy
fot. Freepik / Centrum Przedsiębiorczości

Centrum Przedsiębiorczości w Polkowicach zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące systemu ochrony pracy w Polsce. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenie skierowane jest do pracodawców i przedsiębiorców z terenu Zagłębia Miedziowego. Każdy ma prawo do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz do ochrony zdrowia. Biorąc udział w szkoleniu dowiesz się w jakim kierunku zmierza prawo pracy i jakie czekają nas zmiany w najbliższym czasie.

– Szkolenie poprowadzi nadinspektor pracy Jan Buczkowski, kierownik oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Legnicy – mówi Elwira Błażewska-Dacyszyn, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Polkowicach. – Tematyka, która zostanie poruszana będzie dotyczyła głównie nadzoru nad warunkami pracy, podstawowych praw i obowiązków pracodawców w tym BHP oraz przedstawienia jak wygląda postępowanie kontrolne inspekcji pracy – podkreśla.

Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z poradnictwa realizowanego przez głównego specjalistę ds. prawnych Państwowego Inspektora Pracy oddziału w Legnicy.

Szkolenie odbędzie się 8 lutego o godzinie 11, w sali konferencyjnej polkowickiego starostwa powiatowego, piętro IV.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod numerami telefonów: 76 746 52 63, 76 746 52 85, 76 746 52 80.

Grafika w kolorze glównie granatowych dot. ogłoszenia o szkoleniu organizowanym przez Centrum Przedsiębiorczości w Polkowicach.

 

 

red. MS
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube