fbpx

„Zielona szkoła” przesunięta

„Zielona szkoła” przesunięta
Wiadomości z gminy

– W trosce o zdrowie uczniów i opiekunów termin tegorocznego wyjazdu na „zieloną szkołę” został przesunięty – informuje Alicja Kamecka, dyrektor Wydziału Oświaty i Kultury w UG Polkowice. Zgodnie z nowymi ustaleniami uczniowie rozpoczną wypoczynek 21 września. Miejsce wyjazdu i długość pobytu pozostają bez zmian.

Zgodnie z pierwotnym planem, uczniowie klas trzecich szkół podstawowych, na zieloną szkołę” mieli wyjechać w połowie kwietnia i spędzić tam dwa tygodnie. Z uwagi na obecną sytuacją w kraju, tegoroczny wypoczynek młodzieży szkolnej odbędzie się we wrześniu. W związku z tym uczniowie na zieloną szkołę” pojadą już nie jako trzecio, ale jako czwartoklasiści.

red. PPi
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube