fbpx

ZGZM inwentaryzuje dwuosobowe gospodarstwa domowe

ZGZM inwentaryzuje dwuosobowe gospodarstwa domowe
Wiadomości z gminy
fot. freepik.com

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w sprawie ustalenia nowej metody naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ZGZM prosi o składanie oświadczeń o gospodarstwach dwuosobowych.

Wzór dokumentu dostępny jest tutaj. Złożenie oświadczenia jest dobrowolne i nie jest równoznaczne ze złożeniem deklaracji.

Za właścicieli nieruchomości wielolokalowych oświadczenie złoży wspólnota mieszkaniowa, zarządca nieruchomości wspólnej lub spółdzielnia mieszkaniowa.

Oświadczenia będą przyjmowane do 13 grudnia za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: biuro@zgzm.pl, pocztą tradycyjną, w biurze ZGZM przy ul. Małej 1 w Polkowicach, urzędach gmin należących do ZGZM lub w Starostwie Powiatowym w Polkowicach.

W przypadku gdy zostanie podjęta decyzja o zmianie metody naliczania opłaty, niezbędne będzie złożenie nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

red. Marta Charymska
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube