fbpx

Zapraszamy do rodzinnej zabawy!

Zapraszamy do rodzinnej zabawy!
Wiadomości z gminy
fot. freepik

Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic, oraz Marcin Chludziński, prezes KGHM Polska Miedź S.A., zapraszają do wspólnego spędzenia czasu podczas festynu „Rodzinne Polkowice”. Moc wrażeń i atrakcji czeka na każdego!

W najbliższą niedzielę, 29 maja o godz. 11, na stadionie lekkoatletycznym przy ul. 11 Lutego w Polkowicach rusza wielkie święto rodziny.

W programie m.in. Spektakl Teatru Ocelot, wspinaczka z Ironmanem – Jerzym Górskim, wyścigi maskotek, strefa klocków LEGO, sportowe turnieje, ciekawe konkursy, występy teatralne i muzyczne, zumba na świeżym powietrzu i wiele więcej!

Wszystko to dzięki współpracy samorządu z KGHM oraz prawie trzydziestoma innymi podmiotami: służbami mundurowymi, klubami sportowymi, stowarzyszeniami.

– Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę na nadrzędną wartość jaką jest rodzina, wychowanie i opieka nad dziećmi, ale także zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, poprzez udział w imprezach o charakterze wypoczynkowo-rekreacyjnym oraz edukacyjnym – mówi burmistrz Polkowic, Łukasz Puźniecki.

red. Roman Tomczak

Galeria Zdjęć

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube