Sylwestrowy Pokaz Sztucznych Ogni odbędzie się 1 stycznia na Polkowickim Centrum Piknikowym. Start kwadrans po północy.
– Spotkajmy się, żeby razem pożegnać stary rok i efektownie przywitać nowy – zachęcają do udziału organizatorzy pokazu z Centrum Kultury. – Będzie kolorowo, głośno i naprawdę efektownie. To idealny moment, by rozpocząć nadchodzący rok w dobrym nastroju i wspólnym świętowaniu.
Wejście na teren imprezy tylko bramą od ulicy Skalników.
Źródło: Centrum Kultury w Polkowicach