Wczoraj młodzież z naszego terenu wybierała swoich przedstawicieli w Młodzieżowej Radzie Gminy. Znamy już wyniki głosowania!
W wyniku głosowania wybrano następujących członków Młodzieżowej Rady Gminy :
1. Adamczyk Klaudia
2. Bryl Jakub
3. Czajka Krystian
4. Charyszyn Anna
5. Hoffman Michał
6. Gawin Zuzanna
7. Górski Michał
8. Jędrzejewski Jakub
9. Karkos Hubert
10. Konieczyński Sebastian
11. Modliborek Seweryn
12. Nowak Filip
13. Romański Piotr
14. Rosołowska Maja
15. Sadowska Karolina
16. Sadowski Marcel
17. Szafrańska Klaudia
18. Ślusarczyk Kamil
19. Witkowicz Alan
20. Karpov Vladyslav
21. Peregrym Ewa
Do ich zadań będzie należało m.in. wspieranie i organizowanie życia kulturalnego, sportowego oraz intelektualnego w środowiskach młodzieżowych, reprezentowanie interesów rówieśników oraz zgłaszanie postulatów do organów gminy.
Zgodnie ze Statutem pierwszą sesję Młodzieżowej Rady zwołuje burmistrz Polkowic. Do czasu wyłonienia Przewodniczącego Młodzieżowej Rady, sesje prowadzi radny najstarszy wiekiem.
Młodym Radnym gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Młodzieżowej Radzie Gminy!