fbpx

W ratuszu uzupełnią skład zarządu osiedla. Wybory

ratusz w Polkowicach, z lewej strony drzewa, w tle kamienice
Wiadomości z gminy
fot. Archiwum

Burmistrz Polkowic Wiesław Wabik zaprasza na wybory uzupełniające do Zarządu Osiedla Dąbrowskiego.

Ogólne Zebranie Mieszkańców zaplanowane jest na 18 września, na godzinę 16.30 w sali konferencyjnej urzędu gminy.

Szczegóły na plakacie.

na granatowym tle napis> wybory uzupełniające do zarządu osiedla Dąbrowskiego.
red. ULK
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube