fbpx

W Polkowicach nie będzie ciepłej wody. Energetyka modernizuje ciepłownię EC-2

pan w czerwonym ubraniu i w żółtym kasku stoi tyłem do kamery i patrzy na widniejące w tle rury
Wiadomości z gminy
fot. Nadesłane: PGM Spółka z o.o.

Energetyka sp. z o.o. zamknie dostawy ciepła i ciepłej wody dla Polkowic w niedzielę, 28 września, od godziny 7.00. Przywrócenie dostaw powinno nastąpić w poniedziałek, w godzinach porannych.

Jest to związane z tym, że właśnie na niedzielę 28 września Energetyka z Lubina – dostawca ciepła i ciepłej wody dla naszego miasta – zaplanowała prace modernizacyjne w elektrociepłowni. A to oznacza zamknięcie dostaw ciepła i ciepłej wody dla mieszkańców Polkowic od godziny 7 rano do godzin porannych w poniedziałek.

Dystrybucją ciepła i ciepłej wody z Energetyki oraz utrzymaniem sieci zajmuje się Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej w Polkowicach. W czasie prac służby PGM będą w stałym kontakcie z osobami odpowiedzialnymi po stronie Energetyki za prowadzenie robót. PGM będzie na swoim fanpage na Facebook na bieżąco informować o postępach i zakończeniu prac.

Energetyka sp. z o.o. z Lubina jest dostawcą ciepła i ciepłej wody dla Polkowic. Ciepło jest wytwarzane przez elektrociepłownię EC-2 przy szybach Polkowice Główne, skąd rurociągami ciepła woda doprowadzana jest do miasta.

 

red. Nadesłane: PGM Spółka z o.o.
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube