fbpx

Ta zabawa się nie nudzi!

Ta zabawa się nie nudzi!
Wiadomości z gminy
fot. Paula Piastowska

Wielkie, kolorowe dmuchańce, warsztaty tworzenia eko skarbonek, konkursy i zabawy o tematyce ekologicznej – to wszystko czeka na dzieci w Szkole Podstawowej nr 4, w ramach Eko Ferii z ZGZM.

Sale gimnastyczną w SP4 opanowały dzieci, które od rana skaczą, wspinają się i zjeżdżają z dmuchańców. Biorą także udział w ekologicznych konkursach i uczestniczą w ciekawych zajęciach plastycznych. Wszyscy uczestnicy zabawy zgodnie powtarzają, że nie mają zamiaru szybko wracać do domu.

– Tu jest mega fajnie, dmuchańce są ogromne. Ścigamy się, wspinamy i chcemy tu zostać do końca – opowiada Fabian, uczestnik zabawy. – To mój najlepszy dzień ferii – zaznacza.

Dmuchańce z transformersami są super! Teraz robimy ekologiczne skarbonki, ale zaraz idziemy jeszcze poskakać mówi 11-letni Piotrek, kolejny uczestnik zabawy. Na pewno, zostajemy tu do końca! dodaje jego kolega Krzyś.

– Ścigamy się z koleżanką na dmuchańcach, jestem w tym kiepska, więc cieszę się, że mogę potrenować – mówi 13-letnia Julka.

Wszystkie dzieci, a także ich rodziców zachęcamy do udziału w zabawie. Wstęp jest bezpłatny, należy jedynie pamiętać o zabraniu ze sobą obuwia zmiennego. Eko Ferie z ZGZM potrwają jeszcze do godziny 16.

red. Paula Piastowska

Galeria Zdjęć

Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube