Po wakacjach burmistrz zaprasza mieszkańców na kolejne otwarte spotkanie. Zaplanowane pierwotnie na czerwiec rozmowy, zostały przełożone na wrzesień.
Podczas pierwszego otwartego spotkania w kwietniu burmistrz przedstawił mieszkańcom raport o stanie gminy. Odpowiadał również na szczegółowe pytania dotyczące spraw Polkowic i sołectw. Następne rozmowy pierwotnie były planowane na czerwiec, ale zebrani w auli UJW mieszkańcy uznali, że lepszym terminem będzie wrzesień. Po wakacjach, na rozmowy będzie mogło przyjść więcej osób. Poza tym, rozpoczną się już pierwsze prace nad przyszłorocznym budżetem, do którego swoje propozycje będą mogli zgłosić mieszkańcy podczas otwartego spotkania.
Na powakacyjne spotkanie burmistrz zaprasza mieszkańców we wtorek 16 września.