Burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki zaprasza mieszkańcow Polkowic do wspólnej mdlitwy za duszę zamordowanego prezydenta Gdańska.
Dziś (18.01) o godz. 20 przed ratuszem spotkają sie osoby, które chciałyby oddać ostatni hołd śp. Pawłowi Adamowiczowi. Planowana jest m. in. modlitwa, zapalenie zniczy oraz chwila zadumy.
Burmistrz Polkowic zaprosił mieszkańców do wzięcia udziału w tym spotkaniu, aby w godny sposób, symbolicznie pożegnać zmarłego w tragicznych okolicznościach prezydenta Gdańska