fbpx

Przebudowa oświetlenia na deptaku

Duży chodnik z ścieżką rowerową. z daleka widać mężczyznę idącego chodnikiem.
Wiadomości z gminy
fot. P. Paździor

Deptak Miedziana łączący ul. Kolejową z ul. 3 Maja zyska nowe oświetlenie. Gmina podpisała umowę na przebudowę oświetlenia w tym miejscu.

Zakres robót obejmuje demontaż istniejących starych lamp oświetleniowych wzdłuż deptaka oraz ułożenie linii kablowej i zabudowę nowych lamp. W dokumentacji technicznej przewidziano doświetlenie kilku obszarów: terenu przed Szkołą Podstawową nr 2 (dojścia do szkoły i terenu zielonego) oraz ciągu pieszego przy placu zabaw. Łącznie zamontowanych zostanie 21 lamp oświetleniowych z oprawami LED.

Wartość umowy wynosi 166 701,24 zł brutto. Inwestycja jest w całości finansowana z budżetu gminy Polkowice i ma zostać zrealizowana w ciągu 4 miesięcy od przekazania placu budowy.

red. HW
Tłumacz
Zajrzyj na Facebooka
Przejrzyj Instagram
Oglądaj na YouTube